Fyziojede

Fyzio-jede je mobilní fyzioterapeutická služba přímo u Vás. Fyzio-jede Vás vyšetří a zaručí odborné fyzioterapeutické ošetření. Veškeré potřebné vybavení a pomůcky si zajistíme a přivezeme přímo k Vám. Vy jen odpočíváte a my šetříme Váš čas.

Kdy nás kontaktovat?

  • Chytly Vás záda, křuplo Vám za krkem a nemůžete se pohnout?
  • Jste po operaci kolene, kyčle, nemůžete řídit, pohybovat se a chcete rehabilitovat?
  • Máte starší rodiče a potřebují cvičit preventivně doma?
  • Jste s malým dítětem a nemáte hlídání?
  • Nebo prostě nechcete čekat v dopravních zácpách nebo na dlouhé objednací termíny fyzio ambulancí?
  • Chcete si jednoduše odpočinout při masáži a nikam nechodit?
  • Máte zájem o workshop či ukázku správného nastavení pracovního prostředí pro své zaměstance?
  • Chcete naučit své zaměstance jak pečovat o páteř na pracovišti nebo se dozvědět, jak zvládat stres? Využijte NLP mentální koučink.

JAK FYZIO-JEDE FUNGUJE?

1. SDĚLÍTE NÁM POŽADAVEK

zavoláte nám na kontaktní telefonní číslo či vyplníte kontaktní formulář my se Vám ozveme obratem zpět. Pokud jste rozhodnutí, muzete nás kontaktovat

2. OBJEDNÁTE službu FYZIO-JEDE

společně dohodneme časový úsek, kdy Vás profesionální fyzioterapeut navštíví. Budeme od Vás potřebovat informaci o možnosti nejbližšího parkování.

3. REALIZACE

ve stanovený termín k Vám dojedeme a dáme Vás do pořádku. Navrheme řešení problému, uklidíme po sobě a usmějeme se na Vás. Abychom Vás neobírali o čas, a řádně Vás vyšetřili, bude první návštěva u Vás o 15min prodloužena. Na sjednaném místě u Vás fyzioterapeut používá aplikaci, která - pro oboustrannou kontrolu ceny a zajištění preventivní bezpečnosti- stopuje, ukládá a zapisuje čas služby.

4. ODJEZD A UŽ ŽÁDNÉ STAROSTI

dle Vaší spokojenosti si domluvíme případný následný kontrolní termín další návštěvy fyzioterapeuta u Vás doma, proběhne platba dle ceníku. Následuje dohodnutá platba a cesta k dalšímu zákazníkovi.

Kontaktujte nás

Můžeme - li vám pomoci, kontaktujte nás. Rádi se vám budeme věnovat.